Kestane Balı Zayıflama

Kestane Balı Zayıflama

Kestane Balı Zayıflama

Kestane Balı Zayıflama

Diyet yaparken dikkat edilmesi gereken konulardan biri kandaki şeker oranının dengede kalarak açlık hissedilmemesidir. Bunun yanında diyet sebebiyle yoksun kalınan vitamin ve minerallerin de sağlıklı ve az kalorili bir yoldan vücuda alınması gerekmektedir. Çünkü diyet yaparken vücudun doğal dengesini bozmamak ve dengeli beslenmeye özen göstermek,  diyetin daha kısa sürede sonuç vermesini ve verilen kilolar sebebiyle vücutta başka bir rahatsızlığın baş göstermesini engeller.

Diyet yaparken bu tür sorunlar yaşamak istemiyor ve dengeli beslenmeye de özen gösteriyorsanız kestane balı özellikle kahvaltınızın baş tacı yapılacak besinlerinden biridir.

Kestane balı zayıflama diyetleri esnasında vücuda gerekli olan vitamin ve mineral desteğini vermekte ve kişinin kendisini daha enerjik hissetmesini sağlamaktadır.

Kestane balı zayıflama diyetlerinde genellikle sabahları aç karnına elma sirkesi ile birlikte ılık su içine karıştırılarak içilmesi halinde kilo kaybı ve toksinlerin atılması konusunda inanılmaz bir yardımcıdır. Bu formülü 1 ay kadar uygulamanız halinde hem kilo verdiğinizi görecek hem de kendinizi daha zinde hissedeceksiniz.

Eğer hem uyuyayım hem de kilo vereyim istiyorsanız kestane balı ile hazırlayacağınız bir diğer tarif te tam size göre. Bunun için;

2 orta boy greyfurtun suyu, 1 tatlı kaşığı kestane balı, 2 yemek kaşığı elma sirkesi ve 1 yemek kaşığı rendelenmiş taze zencefili karıştırarak uyumadan önce içmeniz yeterlidir. Sabah kalktığınızda tartıda göreceğiniz rakam sizi mutlu edecektir.